Futbol
ŞAMPİYON : İSTANBUL BAROSU TAKIMI OLMUŞTUR.
EN DEĞERLİ KALECİ: OKTAY YILMAZ(İSTANBUL BAROSU)
FAİRPLAY : ANTALYA
TAKIM ADI |
1-İSTANBUL BAROSU |
2-İZMİR KÖRFEZ |
3-SAKARYA |
4-İSTANBULLS |
5-ALSANCAK |
6-ANTALYA |
7-KOCAELİ |
8-TRABZON |
9-ERZURUM |
10-ŞANLIURFA |
11-OTTOMANS |
12-GAZİANTEP |
13-MUĞLA |
14-KAHRAMANMARAŞ |
15-GORDİON |
16-ÇUKUROVA |
>TAKIM LİSANSLARI İÇİN TIKLAYINIZ
> FUTBOL KARŞILAŞMASI KURALLARI İÇİN TIKLAYINIZ
DİKKAT
SERVİSLER TAKIMLARI OTELLERİNDEN MAÇLARINA 1 SAAT KALA ALACAKLARDIR.
GRUP A |
GRUP B |
GRUP C |
GRUP D |
ANKARA GORDİON |
İSTANBULLS |
OTTOMANS |
KAHRAMANMARAŞ |
İSTANBUL |
ANTALYA |
ALSANCAK |
SAKARYA |
KÖRFEZ |
GAZİANTEP |
MUĞLA |
TRABZON |
ÇUKUROVA |
KOCAELİ |
ŞANLIURFA |
ERZURUM |
Maçlarda direk kırmızı kart gören sporcuların maç bitiminden itibaren 2(iki) saat içerisinde savunmalarını info@avukatsporoyunlari.com mail adresine göndermeleri duyurulur. Aksi durumda savunma vermemiş kabul edileceklerdir.
Takım |
Sporcu |
1.Maç |
2.Maç |
3.Maç |
4.Maç |
5.Maç |
6.Maç |
7.Maç |
Çukurova |
4- Erdi Bolat |
(1 Maç) |
(Cezalı) |
|
|
|
|
|
Çukurova |
29- Yavuz Turgut |
(2 Maç) |
(Cezalı) |
(Cezalı) |
|
|
|
|
Gaziantep |
29- Muzaffer Çınar |
(1 Maç) |
(Cezalı) |
|
|
|
|
|
Kocaeli |
46-Mehmet Gül |
(1 Maç) |
(Cezalı) |
|
|
|
|
|
İstanbulls |
6-Yunus Ustahacipoğlul |
|
(1 Maç) |
(Cezalı) |
|
|
|
|
Erzurum |
11--Ömer Çiftci |
|
(1 Maç) |
(Cezalı) |
|
|
|
|
Şanlıurfa |
9- Mustafa Hançer |
|
|
(2 Maç) |
(Cezalı) |
(Cezalı) |
|
|
Erzurum |
13- Aykul Doğanay |
|
|
(1 Maç) |
(Cezalı) |
|
|
|
Muğla |
14- Mahmut Çoban |
|
|
|
(1 Maç) |
(Cezalı) |
|
|
Kocaeli |
9- Volkan Koçak |
|
|
|
|
(1 Maç) |
(Cezalı) |
|
Alsancak |
52- Özgür Açıkgöz |
|
|
|
|
(1 Maç) |
(Cezalı) |
|
İstanbul |
6- A.Anıl Dizdaroğlu |
|
|
|
|
|
(1 Maç) |
(Cezalı) |
Sakarya |
11-Yavuz Atmaca |
|
|
|
|
|
(1 Maç) |
(Cezalı) |
İzmir Körfez |
21- Batuhan Tezcan |
|
|
|
|
|
(1 Maç) |
(Cezalı) |
1.GÜN MAÇ SONUÇLARI (22.08.2015) |
A TAKIMI |
B TAKIMI |
SONUÇ |
SAHA |
SAAT |
ANKARA GORDİON |
İSTANBUL |
0-6 |
YÜKSEK İRTİFA KAMP.MER. 1 NOLU SAHA |
16:00 |
KÖRFEZ |
ÇUKUROVA |
2-1 |
YÜKSEK İRTİFA KAMP.MER. 4 NOLU SAHA |
16:00 |
İSTANBULLS |
ANTALYA |
5-0 |
SPOR İL. MD. İÇ YAN SAHA |
16:00 |
TRABZON |
ERZURUM |
2-2 |
SPOR İL. MD. DIŞ YAN SAHA |
16:00 |
OTTOMANS |
ALSANCAK |
1-1 |
YÜKSEK İRTİFA KAMP.MER. 1 NOLU SAHA |
17:30 |
MUĞLA |
ŞANLIURFA |
4-0 |
YÜKSEK İRTİFA KAMP MER. 4 NOLU SAHA |
17:30 |
SAKARYA |
KAHRAMANMARAŞ |
5-0 |
SPOR İL. MD. İÇ YAN SAHA |
17:30 |
GAZİANTEP |
KOCAELİ |
0-1 |
SPOR İL. MD. DIŞ YAN SAHA |
17:30 |
2.GÜN MAÇ SONUÇLARI (23.08.2015) |
A TAKIMI |
B TAKIMI |
SONUÇ |
SAHA |
SAAT |
OTTOMANS |
MUĞLA |
1-0 |
YÜKSEK İRTİFA KAMP.MER. 1 NOLU SAHA |
16:00 |
ŞANLIURFA |
ALSANCAK |
1-3 |
YÜKSEK İRTİFA KAMP MER. 4 NOLU SAHA |
16:00 |
TRABZON |
KAHRAMANMARAŞ |
2-1 |
SPOR İL. MD. İÇ YAN SAHA |
16:00 |
SAKARYA |
ERZURUM |
3-0 |
SPOR İL. MD. DIŞ YAN SAHA |
16:00 |
ANKARA GORDİON |
KÖRFEZ |
1-2 |
YÜKSEK İRTİFA KAMP.MER. 1 NOLU SAHA |
17:30 |
ÇUKUROVA |
İSTANBUL |
0-4 |
YÜKSEK İRTİFA KAMP.MER. 4 NOLU SAHA |
17:30 |
İSTANBULLS |
GAZİANTEP |
1-1 |
SPOR İL. MD. İÇ YAN SAHA |
17:30 |
ANTALYA |
KOCAELİ |
0-0 |
SPOR İL. MD. DIŞ YAN SAHA |
17:30 |
3.GÜN MAÇLARI (24.08.2015) |
A TAKIMI |
B TAKIMI |
SONUÇ |
SAHA |
SAAT |
ANKARA GORDİON |
ÇUKUROVA |
1-0 |
SPOR İL. MD. İÇ YAN SAHA |
16:00 |
İSTANBUL |
KÖRFEZ |
3-0 |
SPOR İL. MD. DIŞ YAN SAHA |
16:00 |
İSTANBULLS |
KOCAELİ |
0-0 |
YÜKSEK İRTİFA KAMP.MER. 1 NOLU SAHA |
16:00 |
ANTALYA |
GAZİANTEP |
0-3 |
YÜKSEK İRTİFA KAMP.MER. 4 NOLU SAHA |
16:00 |
OTTOMANS |
ŞANLIURFA |
9-0 |
SPOR İL. MD. İÇ YAN SAHA |
17:30 |
ALSANCAK |
MUĞLA |
3-1 |
SPOR İL. MD. DIŞ YAN SAHA |
17:30 |
SAKARYA |
TRABZON |
3-0 |
YÜKSEK İRTİFA KAMP.MER. 1 NOLU SAHA |
17:30 |
KAHRAMANMARAŞ |
ERZURUM |
4-1 |
YÜKSEK İRTİFA KAMP.MER. 4 NOLU SAHA |
17:30 |
3.GÜN PUAN DURUMU (24.08.2015) |
A Grubu |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
AV |
P |
İSTANBUL |
3 |
3 |
0 |
0 |
13 |
0 |
13 |
9 |
KÖRFEZ |
3 |
2 |
0 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
6 |
ANKARA GORDİON |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
8 |
-6 |
3 |
ÇUKUROVA |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
7 |
-6 |
0 |
B Grubu |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
AV |
P |
İSTANBULLS |
3 |
1 |
2 |
0 |
6 |
1 |
5 |
5 |
KOCAELİ |
3 |
1 |
2 |
0 |
1 |
0 |
1 |
5 |
GAZİANTEP |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
2 |
2 |
4 |
ANTALYA |
3 |
0 |
1 |
2 |
0 |
8 |
-8 |
1 |
C Grubu |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
AV |
P |
OTTOMANS |
3 |
2 |
1 |
0 |
11 |
1 |
10 |
7 |
ALSANCAK |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
3 |
4 |
7 |
MUĞLA |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
4 |
1 |
3 |
ŞANLIURFA |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
16 |
-15 |
0 |
D Grubu |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
AV |
P |
SAKARYA |
3 |
3 |
0 |
0 |
11 |
0 |
11 |
9 |
TRABZON |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
6 |
-2 |
4 |
KAHRAMANMARAŞ |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
8 |
-3 |
3 |
ERZURUM |
3 |
0 |
1 |
2 |
3 |
9 |
-6 |
1 |
|
BİRİNCİLER |
1 |
İSTANBUL |
2 |
SAKARYA |
3 |
OTTOMANS |
4 |
İSTANBULLS |
|
İKİNCİLER |
5 |
ALSANCAK |
6 |
KÖRFEZ |
7 |
KOCAELİ |
8 |
TRABZON |
|
ÜÇÜNCÜLER |
9 |
GAZİANTEP |
10 |
MUĞLA |
11 |
KAHRAMAMMARAŞ |
12 |
GORDİON |
|
DÖRDÜNCÜLER |
13 |
ERZURUM |
14 |
ANTALYA |
15 |
ÇUKUROVA |
16 |
ŞANLIURFA |
4.GÜN MAÇLARI (25.08.2015) |
A TAKIMI |
B TAKIMI |
SONUÇ |
SAHA |
SAAT |
KOCAELİ |
MUĞLA |
4-0 |
YÜKSEK İRTİFA KAMP.MER. 1 NOLU SAHA |
15:00 |
KÖRFEZ |
KAHRAMANMARAŞ |
1-0 |
YÜKSEK İRTİFA KAMP.MER. 4 NOLU SAHA |
15:00 |
TRABZON |
GAZİANTEP |
2-1 |
SPOR İL. MD. DIŞ YAN SAHA |
15:00 |
ALSANCAK |
GORDİON |
5-2 |
SPOR İL. MD. İÇ YAN SAHA |
15:00 |
İSTANBUL |
ŞANLIRFA |
3-0(Hükmen) |
SPOR İL. MD. İÇ YAN SAHA |
16:30 |
İSTANBULLS |
ERZURUM |
3-0 |
SPOR İL. MD. DIŞ YAN SAHA |
16:30 |
OTTOMANS |
ANTALYA |
2-3 (Penaltılarla) |
YÜKSEK İRTİFA KAMP.MER. 1 NOLU SAHA |
16:30 |
SAKARYA |
ÇUKUROVA |
4-2 |
YÜKSEK İRTİFA KAMP.MER. 4 NOLU SAHA |
16:30 |
5.GÜN MAÇ SONUÇLARI (27.08.2015) |
A TAKIMI |
B TAKIMI |
SONUÇ |
SAHA |
SAAT |
FİNAL GRUBU( 1- 8) |
|
|
|
|
ALSANCAK |
İSTANBULLS |
0-2 |
SPOR İL. MD. İÇ YAN SAHA |
16:30 |
ANTALYA |
İZMİR KÖRFEZ |
1-2 |
YÜKSEK İRTİFA KAMP.MER 1 NOLU SAHA |
16:30 |
KOCAELİ |
SAKARYA |
1-3(Penaltılarla) |
YÜKSEK İRTİFA KAMP.MER 4 NOLU SAHA |
16:30 |
FİNAL GRUBU( 9- 16) |
|
|
|
|
A TAKIMI |
B TAKIMI |
SONUÇ |
SAHA |
SAAT |
ŞANLIURFA |
ERZURUM |
2-8 |
SPOR İL. MD. DIŞ YAN SAHA |
16:30 |
Şanlıurfa ve Erzurum temsilcilerinin isteği üzerine Şanlıurfa- Erzurum maçı 27.08.2015'e alınmıştır.
Kahramanmaraş baro takımının itirazı reddedilmiştir.
Trabzon Takımı turnuvadan ayrıldığı için İstanbul Takımı bir üst tura çıkmıştır.
Gaziantep Baro Takımı turnuvadan ayrıldığı için Şanlıurfa Baro Takım bir üst tura çıkmıştır.
Gordion Takımı turnuvadan ayrıldığı için Erzurum Baro Takımı bir üst tura çıkmıştır.
Ottomans Takımı, Kahramanmaraş
Baro Takımı, Muğla Baro Takımı ve Çukurova Takımı turnuvadan ayrıldığı için Kahramanmaraş- Ottomans ve Muğla - Çukurova maçları oynanmayacaktır.
6.GÜN MAÇ SONUÇLARI (28.08.2015) |
A TAKIMI |
B TAKIMI |
SONUÇ |
SAHA |
SAAT |
FİNAL GRUBU( 1- 4) |
|
|
|
|
İSTANBUL |
İSTANBULLS |
2-0 |
YÜKSEK İRTİFA KAMP.MER 4 NOLU SAHA |
16:30 |
SAKARYA |
İZMİR KÖRFEZ |
0-1 |
YÜKSEK İRTİFA KAMP.MER 1 NOLU SAHA |
16:30 |
FİNAL GRUBU( 5-8) |
|
|
|
|
KOCAELİ |
ANTALYA |
1-5 |
YÜKSEK İRTİFA KAMP.MER 1 NOLU SAHA |
15:00 |
Trabzon Takımı turnuvadan ayrıldığı için İzmir Alsancak Takımı bir üst tura çıkmıştır.
Klasman Grubu maçları sona ermiştir. Şanlıurfayı 8-2 yenen Erzurum Baro takımı 9. - Şanlıurfa Baro takımı 10. olarak turnuvayı tamamlamıştır.
7.GÜN MAÇLARI(29.08.2015) |
A TAKIMI |
B TAKIMI |
SONUÇ |
SAHA |
SAAT |
FİNAL GRUBU( 1- 2 ) |
|
|
|
|
İSTANBUL |
İZMİR KÖRFEZ |
1-0 |
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ FUTBOL SAHASI |
12:30 |
FİNAL GRUBU( 3-4 ) |
|
|
|
|
SAKARYA |
İSTANBULLS |
4-1 |
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ FUTBOL SAHASI |
11:00 |
FİNAL GRUBU( 5-6) |
|
|
|
|
ANTALYA |
ALSANCAK |
1-4 |
YÜKSEK İRTİFA KAMP.MER 4 NOLU SAHA |
16:00 |
Trabzon Takımı turnuvadan ayrıldığı için Kocaeli Takımı 7. olarak turnuvayı tamamlamıştır.
ŞAMPİYON : İSTANBUL BAROSU TAKIMI OLMUŞTUR.
EN DEĞERLİ KALECİ: OKTAY YILMAZ (İSTANBUL BAROSU)
FAİRPLAY : ANTALYA
SIRA NO |
TAKIMIN ADI |
BAROSU |
1 |
ANTALYA |
ANTALYA |
2 |
ALSANCAK İZMİR |
İZMİR |
3 |
KÖRFEZ |
İZMİR |
4 |
ERZURUM |
ERZURUM |
5 |
GORDİON |
ANKARA |
6 |
OTTOMANS |
ANKARA |
7 |
ÇUKUROVA |
ADANA |
8 |
İSTANBULLS |
İSTANBUL |
9 |
İSTANBUL |
İSTANBUL |
10 |
SAKARYA |
SAKARYA |
11 |
ŞANLIURFA |
ŞANLIURFA |
12 |
TRABZON |
TRABZON |
13 |
KAHRAMANMARAŞ |
KAHRAMANMARAŞ |
14 |
GAZİANTEP |
GAZİANTEP |
15 |
KOCAELİ |
KOCAELİ |
16 |
MUĞLA |
MUĞLA |