Futbol
> FUTBOL KARŞILAŞMASI KURALLARI İÇİN TIKLAYINIZŞAMPİYON : BOSPHORUS TAKIMI OLMUŞTUR.
GOL KRALI: MURAT DİLEK (BOSPHORUS,10 GOL)
EN DEĞERLİ KALECİ: BARAN TANJU ERDOĞAN (İSTANBULLS)
FAİRPLAY : İSTANBULLS
OYUNLAR SIRALAMASI |
TAKIM ADI |
1-BOSPHORUS |
2-ANKARA |
3-İSTANBULLS |
4-KÖRFEZ |
5-İZMİR93 |
6-İSTANBUL |
7-ANATOLİA |
8-ADANA |
9-ANKYRA |
10-ÇUKUROVA |
11-KOCAELİ |
12-ADONİS |
13-KAHRAMANMARAŞ |
14-MERSİN KIRMIZI |
15-KONYA |
16-OLİMPOS |
17-MUĞLA |
18-ŞIRNAK |
19-NİĞDE |
20-EDELER |
21- ERZURUM |
22- ZEUGMA |
23-ŞANLIURFA |
24- SAKARYA |
25- GOLDEN HORN |
26- MUŞ |
27- ALANYA |
28- DİYARBAKIR |
29- MERSİN LACİVERT |
KATILANLAR |
BARO NO | BAROSU | TAKIM NO | TAKIMIN ADI |
1 | ADANA | 1 | ADANA |
1 | ADANA | 2 | ÇUKUROVA |
1 | ADANA | 3 | ADONİS |
2 | ANKARA | 4 | ANKARA |
2 | ANKARA | 5 | ANKYRA |
3 | ANTALYA | 6 | ALANYA |
3 | ANTALYA | 7 | OLIMPOS |
4 | DİYARBAKIR | 8 | DİYARBAKIR |
5 | GAZİANTEP | 9 | GAZİANTEP |
3 | ERZURUM | 10 | ERZURUM |
7 | İSTANBUL | 11 | İSTANBUL |
7 | İSTANBUL | 12 | İSTANBULLS |
7 | İSTANBUL | 13 | GOLDEN HORN |
7 | İSTANBUL | 14 | BOSPHORUS |
8 | İZMİR | 15 | KÖRFEZ |
8 | İZMİR | 16 | İZMİR 93 |
8 | İZMİR | 17 | ANATOLIA |
9 | KAHRAMANMARAŞ | 18 | KAHRAMANMARAŞ |
9 | KAHRAMANMARAŞ | 19 | EDELER |
10 | KOCAELİ | 20 | KOCAELİ |
11 | KONYA | 21 | KONYA |
12 | MERSİN | 22 | MERSİN KIRMIZI |
12 | MERSİN | 23 | MERSİN LACİVERT |
13 | MUĞLA | 24 | MUĞLA |
14 | MUŞ | 25 | MUŞ |
15 | NİĞDE | 26 | NİĞDE |
16 | SAKARYA | 27 | SAKARYA |
17 | ŞANLIURFA | 28 | ŞANLIURFA |
18 | ŞIRNAK | 29 | ŞIRNAK |
GRUPLAR |
GRUP A | GRUP B | GRUP C | GRUP D |
İSTANBUL | GOLDEN HORN | İSTANBULLS | ADONİS |
ANKARA | ANKYRA | K.MARAŞ | KÖRFEZ |
EDELER | KOCAELİ | DİYARBAKIR | ZEUGMA |
SAKARYA | MUĞLA | ŞIRNAK | NİĞDE |
MERSİN LACİVERT | |||
GRUP E | GRUP F | GRUP G | GRUP H |
ÇUKUROVA | ADANA | BOSPHOURS | |
ANATOLIA | İZMİR93 | KONYA | |
ALANYA | OLIMPOS | MUŞ | |
MERSİN KIRMIZI | ERZURUM | ŞANLIURFA |
1.GÜN MAÇ SONUÇLARI (24.08.2013) |
A TAKIMI | B TAKIMI | SONUÇ | SAHA | SAAT |
İSTANBUL | ANKARA | 0-1 | Macit Özcan Spor Kompleksi | 17:00 |
EDELER | SAKARYA | 3-4 | 3 Ocak Stadı Toroslar | 17:00 |
GOLDEN HORN | ANKYRA | 0-1 | Anafartalar Stadı Toroslar | 17:00 |
KOCAELİ | MUĞLA | 1-0 | Koray Aydın Stadı Toroslar | 17:00 |
İSTANBULLS | K.MARAŞ | 4-0 | GSM Toroslar Stadı(suni Çim) | 17:00 |
DİYARBAKIR | ŞIRNAK | 0-1 | Tarsus Şehir Stadı | 17:00 |
ADONİS | KÖRFEZ | 1-3 | Tarsus Burhanettin Kocamaz | 17:00 |
ÇUKUROVA | ANATOLIA | 1-2 | Macit Özcan Spor Kompleksi | 18:30 |
ALANYA | MERSİN | 1-1 | 3 Ocak Stadı Toroslar | 18:30 |
ADANA | İZMİR93 | 2-2 | Anafartalar Stadı Toroslar | 18:30 |
OLIMPOS | ERZURUM | 4-1 | Koray Aydın Stadı Toroslar | 18:30 |
BOSPHOURS | KONYA GSM | 3-0 | GSM Toroslar stadı (suni Çim) | 18:30 |
MUŞ | Ş.URFA | 6-1 | Tarsus Şehir Stadı | 18:30 |
ZEUGMA | NİĞDE | 2-1 | Tarsus Burhanettin Kocamaz | 18:30 |
2.GÜN MAÇ SONUÇLARI (25.08.2013) |
A TAKIMI | B TAKIMI | SONUÇ | SAHA | SAAT |
KONYA | ŞANLIURFA | 5-0 | Macit Özcan Spor Kompleksi | 17:00 |
ADONİS | ZEUGMA | 1-0 | 3 Ocak Stadı Toroslar | 17:00 |
ÇUKUROVA | ALANYA | 4-1 | Anafartalar Stadı Toroslar | 17:00 |
ANATOLİA | MERSİN KIR | 0-1 | Koray Aydın Stadı Toroslar | 17:00 |
ADANA | OLİMPOS | 1-0 | GSM Toroslar Stadı(suni Çim) | 17:00 |
İZMİR93 | ERZURUM | 5-0 | Tarsus Şehir Stadı | 17:00 |
BOSPHORUS | MUŞ | 10-0 | Tarsus Burhanettin Kocamaz | 17:00 |
KÖRFEZ | NİĞDE | 1-1 | Macit Özcan Spor Kompleksi | 18:30 |
İSTANBUL | EDELER | 4-0 | 3 Ocak Stadı Toroslar | 18:30 |
ANKARA | MERSİN LAC | 5-1 | Anafartalar Stadı Toroslar | 18:30 |
GOLDEN HORN | KOCAELİ | 0-1 | Koray Aydın Stadı Toroslar | 18:30 |
ANKYRA | MUĞLA | 1-1 | GSM Toroslar stadı (suni Çim) | 18:30 |
K.MARAŞ | ŞIRNAK | 4-0 | Tarsus Şehir Stadı | 18:30 |
İSTANBULLS | DİYARBAKIR | 3-1 | Tarsus Burhanettin Kocamaz | 18:30 |
3.GÜN MAÇ SONUÇLARI (26.08.2013) |
A TAKIMI | B TAKIMI | SONUÇ | SAHA | SAAT |
ADANA | ERZURUM | 2-2 | Macit Özcan Spor Kompleksi | 17:00 |
BOSPHORUS | ŞANLIURFA | 5-0 | 3 Ocak Stadı Toroslar | 17:00 |
KONYA | MUŞ | 2-1 | Anafartalar Stadı Toroslar | 17:00 |
İZMİR93 | OLİMPOS | 1-1 | Koray Aydın Stadı Toroslar | 17:00 |
K.MARAŞ | DİYARBAKIR | 2-0 | GSM Toroslar Stadı(suni Çim) | 17:00 |
ÇUKUROVA | MERSİN KIR | 3-0(Hükmen) | Tarsus Şehir Stadı | 17:00 |
ANATOLİA | ALANYA | 3-2 | Tarsus Kırklar Stadı | 17:00 |
İSTANBULLS | ŞIRNAK | 3-0 | Macit Özcan Spor Kompleksi | 18:30 |
ADONİS | NİĞDE | 1-1 | 3 Ocak Stadı Toroslar | 18:30 |
KÖRFEZ | ZEUGMA | 1-0 | Anafartalar Stadı Toroslar | 18:30 |
İSTANBUL | MERSİN LAC | 10-0 | Koray Aydın Stadı Toroslar | 18:30 |
ANKARA | SAKARYA | 2-1 | GSM Toroslar stadı (suni Çim) | 18:30 |
GOLDEN HORN | MUĞLA | 2-0 | Tarsus Şehir Stadı | 18:30 |
ANKYRA | KOCAELİ | 0-0 | Tarsus Kırklar Stadı | 18:30 |
4.GÜN PUAN DURUMU (27.08.2013) |
A Grubu | O | G | B | M | A | Y | AV | P |
ANKARA | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 3 | 7 | 12 |
İSTANBUL | 4 | 3 | 0 | 1 | 16 | 1 | 15 | 9 |
SAKARYA | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 6 |
EDELER | 4 | 1 | 0 | 3 | 10 | 11 | -1 | 3 |
MERSİN LAC | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 25 | -23 | 0 |
B Grubu | O | G | B | M | A | Y | AV | P |
KOCAELİ | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 7 |
ANKYRA | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 5 |
GOLDEN HORN | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 3 |
MUĞLA | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1 |
C Grubu | O | G | B | M | A | Y | AV | P |
İSTANBULLS | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 1 | 9 | 9 |
K.MARAŞ | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 6 |
ŞIRNAK | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 7 | -6 | 3 |
DİYARBAKIR | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 0 |
D Grubu | O | G | B | M | A | Y | AV | P |
KÖRFEZ | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 7 |
ADONİS | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 4 |
ZEUGMA | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 3 |
NİĞDE | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2 |
E Grubu | O | G | B | M | A | Y | AV | P |
ANATOLİA | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 6 |
ÇUKUROVA | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 6 |
MERSİN KIRMIZI | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 4 |
ALANYA | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 1 |
F Grubu | O | G | B | M | A | Y | AV | P |
İZMİR93 | 3 | 1 | 2 | 0 | 8 | 3 | 5 | 5 |
ADANA | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 4 | 1 | 5 |
OLİMPOS | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 4 |
ERZURUM | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 11 | -8 | 1 |
G Grubu | O | G | B | M | A | Y | AV | P |
BOSPHORUS | 3 | 3 | 0 | 0 | 18 | 0 | 18 | 9 |
KONYA | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 6 |
MUŞ | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 13 | -6 | 3 |
ŞANLIURFA | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 16 | -15 | 0 |
4.GÜN MAÇ SONUÇLARI (27.08.2013) |
A TAKIMI | B TAKIMI | SONUÇ | SAHA | SAAT |
SAKARYA | MERSİN LAC | 4-0 | GSM Toroslar Stadı(Suni Çim) | 09:00 |
EDELER | ANKARA | 1-2 | GSM Toroslar Stadı(Suni Çim) | 10:30 |
EDELER | MERSİN LAC | 6-1 | GSM Toroslar Stadı(Suni Çim) | 19:00 |
iSTANBUL | SAKARYA | 2-0 | GSM Toroslar Stadı(Suni Çim) | 20:30 |
BUGÜN DİĞER GRUPLARIN MAÇI YOKTUR. | ||||
28.08.2013 (ÇARŞAMBA) HAKEMLERİN SEZON AÇILIŞ PROGRAMI NEDENİYLE MAÇLAR SABAH SAAT 09:00 VE 10:30 DA OYNANACAKTIR. |
DERECE SIRALAMASI |
BİRİNCİLER | |
1 | BOSPHORUS |
2 | İSTANBULLS |
3 | ANKARA |
4 | KÖRFEZ |
5 | KOCAELİ |
6 | ANATOLİA |
7 | İZMİR 93 |
İKİNCİLER | |
8 | ÇUKUROVA |
9 | İSTANBUL |
10 | KONYA |
11 | K.MARAŞ |
12 | ADANA |
13 | ANKYRA |
14 | ADONİS |
ÜÇÜNCÜLER | |
15 | OLİMPOS |
16 | MERSİN KIRMIZI |
17 | GOLDEN HORN |
18 | ZEUGMA |
19 | SAKARYA |
20 | MUŞ |
21 | ŞIRNAK |
DÖRDÜNCÜLER | |
22 | NİĞDE |
23 | MUĞLA |
24 | ALANYA |
25 | ERZURUM |
26 | DİYARBAKIR |
27 | EDELER |
28 | ŞANLIURFA |
BEŞİNCİLER | |
29 | MERSİN LACİVERT |
FİNAL GRUBU |
1-BOSPHORUS |
2-İSTANBULLS |
3-ANKARA |
4-KÖRFEZ |
5-KOCAELİ |
6-ANATOLİA |
7-İZMİR93 |
8-ÇUKUROVA |
9-İSTANBUL |
10-KONYA |
11-K.MARAŞ |
12-ADANA |
13-ANKYRA |
14-ADONİS |
15-OLİMPOS |
16-MERSİN KIRMIZI |
KLASMAN GRUBU |
17-GOLDEN HORN |
18-ZEUGMA |
19-SAKARYA |
20-MUŞ |
21-ŞIRNAK |
22-NİĞDE |
23-MUĞLA |
24-ALANYA |
25-ERZURUM |
26-DİYARBAKIR |
27-EDELER |
28-ŞANLIURFA |
29-MERSİN LACİVERT |
5.GÜN MAÇ SONUÇLARI (FİNAL GRUBU) |
A TAKIMI | B TAKIMI | SONUÇ | SAHA | SAAT |
BOSPHORUS | MERSİN KIRMIZI | 3-1 | Macit Özcan Spor Kompleksi | 09:00 |
İSTANBULLS | OLİMPOS | 3-0 | 3 Ocak Stadı Toroslar | 09:00 |
ANKARA | ADONİS | 2-1 | Macit Özcan Spor Kompleksi | 10:30 |
KÖRFEZ | ANKYRA | 2-1 | Anafartalar Stadı Toroslar | 09:00 |
KOCAELİ | ADANA | 2-4 (penaltılar) | Tarsus Şehir Stadı | 10:30 |
ANATOLİA | K.MARAŞ | 3-0 | Koray Aydın Stadı Toroslar | 09:00 |
İZMİR93 | KONYA | 3-0 | Koray Aydın Stadı Toroslar | 10:30 |
ÇUKUROVA | İSTANBUL | 0-1 | GSM Toroslar Stadı(suni Çim) | 20:30 |
5.GÜN MAÇ SONUÇLARI(KLASMAN GRUBU) |
A TAKIMI | B TAKIMI | SONUÇ | SAHA | SAAT |
ZEUGMA | MERSİN LACİVERT | 3-0 (hükmen) | 3 Ocak Stadı Toroslar | 10:30 |
ŞIRNAK | ŞANLIURFA | 4-1 | Tarsus Kırklar Stadı | 10:30 |
NİĞDE | EDELER | 4-1 | Anafartalar Stadı Toroslar | 10:30 |
MUĞLA | ERZURUM | 3-0 | Tarsus Kırklar Stadı | 09:00 |
6.GÜN MAÇ SONUÇLARI |
A TAKIMI | B TAKIMI | SONUÇ | SAHA | SAAT |
FİNAL GRUBU( 1- 8) | ||||
BOSPHORUS | İSTANBUL | 5-3 (penaltılar) | 3 Ocak Stadı Toroslar | 18:00 |
İSTANBULLS | İZMİR93 | 3-1 (penaltılar) | Koray Aydın Stadı Toroslar | 18:00 |
ANKARA | ANATOLİA | 4-0 | Macit Özcan Spor Kompleksi | 18:00 |
KÖRFEZ | ADANA | 3-2 (penaltılar) | Anafartalar Stadı Toroslar | 18:00 |
FİNAL GRUBU (9-16) | ||||
MERSİN KIRMIZI | KOCAELİ | 1-6 | 3 Ocak Stadı Toroslar | 16:30 |
ANKYRA | ADONİS | 2-1 | Koray Aydın Stadı Toroslar | 16:30 |
K.MARAŞ | ÇUKUROVA | 2-4 (penaltılar) | Anafartalar Stadı Toroslar | 16:30 |
KLASMAN GRUBU | ||||
ŞIRNAK | BAY | |||
NİĞDE | MUĞLA | 4-5 (penaltılar) | GSM Toroslar Stadı(suni Çim) | 18:00 |
7.GÜN MAÇ SONUÇLARI |
A TAKIMI | B TAKIMI | SONUÇ | SAHA | SAAT |
FİNAL GRUBU( 1- 4) | ||||
BOSPHORUS | KÖRFEZ | 2-1 | Koray Aydın Stadı Toroslar | 18:00 |
ANKARA | İSTANBULLS | 1-0 | Macit Özcan Spor Kompleksi | 18:00 |
FİNAL GRUBU( 5-8) | ||||
İSTANBUL | ADANA | 3-0 | Macit Özcan Spor Kompleksi | 16:30 |
ANATOLİA | İZMİR93 | 1-3 (penaltılar) | Koray Aydın Stadı Toroslar | 16:30 |
FİNAL GRUBU(9-11) | ||||
KOCAELİ | ANKYRA | 1-3 | 3 Ocak Stadı Toroslar | 18:00 |
ÇUKUROVA | BAY | |||
FİNAL GRUBU(12-13) | ||||
K.MARAŞ | ADONİS | 2-4 | GSM Toroslar Stadı(suni Çim) | 18:00 |
KLASMAN GRUBU (17-18) | ||||
ŞIRNAK | MUĞLA | 2-5 | Anafartalar Stadı Toroslar | 18:00 |
KART DURUMU |
Takım | Sporcu | 1.Maç | 2.Maç | 3.Maç | 4.Maç | 5.Maç | 6.Maç | 7.Maç | 8.Maç |
Çukurova | 13- Cem Çınar | (1Maç) | |||||||
İzmir93 | 3- Önder Yıldırım | (1Maç) | |||||||
Muğla | 7- Nedim Ayhan | (1Maç) | |||||||
Körfez | 99- Amaç Kaya | (1Maç) | |||||||
Sakarya | 2- Özay Turan | (1Maç) | |||||||
Zeugma | 5- Muzaffer Çınar | (1Maç) | |||||||
Alanya | 18- Süleyman Akıncı | (1Maç) | |||||||
Mersin | 19- Teyfik Tekin | (1Maç) | |||||||
Muş | 75- Murat Değer | (1 Maç) | |||||||
Muğla | 10- Çağlar Akdeniz | (1 Maç) | |||||||
Ankyra | 19- Mehmet Turgut | (1 Maç) | |||||||
Ankyra | 7-Özgüç Özgün | (1 Maç + İhtar) | |||||||
Çukurova | 26-Mustafa Özkan | (2 Maç) | |||||||
Mersin Kırmızı | 15-R. Semi Geçkin | (5 Maç) | |||||||
Mersin Kırmızı | 3-M. Beşir Sevimli | (3 Maç) | |||||||
Çukurova | Metin KUŞ (Yönetici) | (1 Maç Hak Mahrumiyeti) | |||||||
Çukurova | 30-SERHAT TAN | (1Maç) | |||||||
Adonis | 35 -VOLKAN HÜSEYİN ERTEM | (1 Maç) | |||||||
Anatolia | 19-UMUT KEMAL HANOĞLU | (1 Maç) | |||||||
Körfez | 7- LEVENT KAYA | EK RAPOR | (7 Maç) | ||||||
Körfez | KÖRFEZ TAKIMI | EK RAPOR | (3 Maç) | ||||||
Bosphorus | BOSPHORUS TAKIMI | EK RAPOR | (İHTAR) |
8.GÜN MAÇLARI |
A TAKIMI | B TAKIMI | SONUÇ | SAHA | SAAT |
FİNAL GRUBU( 1- 2 ) | ||||
BOSPHORUS | ANKARA | 2-0 | Koray Aydın Stadı Toroslar | 17:30 |
FİNAL GRUBU( 7-8 ) | ||||
ADANA | ANATOLİA | 0-2 | Koray Aydın Stadı Toroslar | 16:00 |
ŞAMPİYON : BOSPHORUS TAKIMI OLMUŞTUR.
GOL KRALI: MURAT DİLEK (BOSPHORUS,10 GOL)
EN DEĞERLİ KALECİ: BARAN TANJU ERDOĞAN (İSTANBULLS)
FAİRPLAY : İSTANBULLS